Întrebare recomandată | Alexcan5 a întrebat:

Imi puteti recomanda un antivirus bun?

Răspuns Câştigător
| viavo a răspuns:

Salut1 De 3 ani folosesc doar avast si crede-ma imi este dor de virusi :-)

6 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns:

Kaspersky internet security 2013.
Download :
http://products.kaspersky-labs.com/......4190en.exe
Key 90 zile : QCGUH-J8FF6-33WGA-UBY62
Iti pot da si licenta pentru un an, gratuit, dar vine insotita de anumite detalii si nu ma obosesc daca nu ai nevoie de acest program... daca doresti sa-l folosesti imi lasi mesaj si iti spun cum poti obtine licenta.

Tot in top, BitDefender Total Security 2013 :
https://www.facebook.com/bitdefender/app_118554158281905 free 90 zile.
Daca doresti ceva total gratuit AVG.
Bafta!

| pwp a răspuns:

Nod 32

| Beretta a răspuns:

Eu personal la categoria de antivirus gratuit iti recomand avast sau avira

| fldany2013 a răspuns:

Sfatul meu este sa folosesti AVG 2013 este foarte bun, il am de vreo luna si ceva si in fiecare zi downloade ceva si de multe ori am luat virusi si m-a anuntat si i-am stears, este foarte bun. Il descarci si daca iti place contact la catastar_2010 ca sa-ti dau cod de actualizare adica sa il poti folosi 3 ani nu 30 de zile. FUNDA?

| anonim_4396 a răspuns (pentru fldany2013):

Salut eu te-am adaugat la mess pentru ca mie imi trebuie product keyul daca il ai mi-l dai te rog? iti dau funda daca raspunzi la o intrebare de-a mea pe TPU vrei? raspunde-mi pe mess! :-D

| fldany2013 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adauga fl_dany2013, deoarece nu mai folosesc catastar_2010!