| f1r3TiG3R a întrebat:

ma uitam azi la icarly pe nickelodeon si am vazut niste telefoane si tablete in forma de para, stiti de unde as putea lua unul pe net, nu imi pasa cat costa, vreau un link ceva de uunde as putea cumpara asa ceva. Dau Funda plus vot la cel mai bun raspuns.

21 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Te-ai gandit ca poate(sigur) nu erau reale?

| TheKiller a răspuns (pentru ombladon):

Exista dar cred ca la noi in Romania nu laughing.

| f1r3TiG3R explică (pentru ombladon):

HHHM Erau reale mah dar nu mai stiu cum le zicea, in orice ce caz au aparut in multe filme, si pe la emisiuni din america am vazute pe youtube, dar nu stiu de unde se iau

| f1r3TiG3R explică (pentru TheKiller):

Nup am gasit in iatalia http://www.ipear.it/ da ca intereseaza pe cineva

| ombladon a răspuns (pentru f1r3TiG3R):

Da un videoclip sa vedem despre ce e vb

| f1r3TiG3R explică (pentru ombladon):

No serios uite un link mai sus

| ombladon a răspuns (pentru f1r3TiG3R):

Cauta pe google Ipear si nu o sa GaseSti nimic RELevant si vezi Aici http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080611192238AACgFrM

| f1r3TiG3R explică (pentru ombladon):

Stiu am cauat pe bing eu nu fac cautari cu google

| ombladon a răspuns (pentru f1r3TiG3R):

Dc Nu cautI pe goOgle?

| f1r3TiG3R explică (pentru ombladon):

Nu mai fac cautari pe google de cand te spioneaza boi aia, de atunci, am un blog pe blogger, si cont de google plus dar nu fac cautari.

| ombladon a răspuns:

Ai inteles? Nu exista asa ceva era doar o "copie "facuta la misto dupa Apple

| f1r3TiG3R explică (pentru ombladon):

Exista mah dar nu sunt disponibile publicului, acolo sunt date doar pentru testare, sa vedem noi publicul cu ce se manaca. UITE http://pear-inc.com/pear/ a da si asta o cautam pentru blog

| f1r3TiG3R explică (pentru ombladon):

Si totusi tu nu ai vrea asa ceva, ca eu sigur. as vrea da de pana se lanseasa stau pe iphonu meu ada si uite blogu meu http://faranoi.co.cc

| PastilutzaColorata a răspuns:

Poate or fi reale. da nu-s in forma de para :]. E firma iPear. ca si iPod oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele tablete și telefoane sunt ca la noi Apple da' se numesc pară ped asta e versiunea în română iar in engleza se numesc Pear Ped!
Tabletele alea sunt făcute speciale pentru Nickoledeon cum ai văzut și în Victorious!
Așa că nu se pot cumpăra!
Funda?

| samynța a răspuns:

Pearphone.pearpad.

| FloareaLotusuluiAlb a răspuns:

Scuze eu nu stiu cum sa dau linkuri dar acele telefoane si tablete se numesc pare phone

| gabriel366 a răspuns:

Pe google

| edyedyedy111111111111 a răspuns:

Nu stiu daca exista pearphone xt, dar xt cu siguranta exista

| edyedyedy111111111111 a răspuns:

Pearphone exista dar nu in Romania de fapt in america sau Anglia. Ele de fapt nu sunt in forma de para ci ca un iphone, si ele sunt ca iphone- urile dar mai ales ca in loc de mar este para. E la fel de scumpe ca iphonele nu stiu de pe ce site le poti cumpara, iar cele in forma de para nu sunt reale sunt facute din carton, cauta pe Youtube sa vezi cum se face! Cand vezi la serialele de pe nikelodeon la cele in forma de para se misca imaginea deoarece lipeste iphone-ul in peatphone iar restul din imagine este hartie trasa la serox, de fapt la noi sunt iphonele cu mar pe spate si la americani sunt pearphone adica iphone cu para pe spate

| Sandrasandra45 a răspuns:

Buna,acele tablete, cred ca sunt reale...(poti cauta pe google se numesc ipear).Nu sunt sigura ca gasesti in Romania asa ceva...Bafta happy