| AlexStefan1 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu care este cel mai tare si cel mai rapid windous?
FUNDA?

Răspuns Câştigător
| BalanXd_MarianXd_1997 a răspuns:

Parerea mea uite care este
Pentru jocuri folosim : windows xp sp3
Pentru a merge mai rapid folosim: Windows7 e pe primul loc pe al 2 loc este Windows 8
Difereta intre windows 7 si windows 8 este ca 7 consuma un pic mai multe resurse decat 8

10 răspunsuri:
| byyalex a răspuns:

Ca rapiditate windowsul nu are cea mai mare importanta, ci performanta sistemului tau.
Dar totusi cred ca xp sp3 este ok, dar nu este cel mai "tare"

| vangaelis a răspuns:

Win 7

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Cel mai tare widows e vista sau windows 8

| AlexStefan1 explică (pentru AsafteiAndreiDaniel):

Vista?

Serios? big grin

| AlexStefan1 explică (pentru byyalex):

Ce perfotmanta ca am o placa Nvidia GeForce 8500 GT si vreo 2 GB ram si vreo 2, 40 GHZ.
Merge mai repede cu win 7 caci eu am windows XP si ma dezamageste caci nu pot sa ma joc unele jocuri ca de exemplu Sniper Elite V2.

| DoctorLove a răspuns:

Depinde de configuratia calculatorului tau.
As zice ca cel mai bun windows este Windows 7 urmat de Windows XP.

| DarkGhost a răspuns:

Windows 1995 e cel mai bun

| AlexandraPrincess a răspuns:

Windows XP sau Windows 7! Eu le-am avut pe ambele, si sunt şi eram mulţumita!

Bula
| Bula a răspuns:

Oricare, daca ti-l configurezi corespunzator.

| LivingLouder a răspuns:

Eu am windows 7 si sunt multumita de el dara as vrea un Windows 8