| Adytza98luck a întrebat:

Salll TPU
As vrea sa imi cumpar un sistem audio 5.1.m -am gandit la genius 5050v1 dar dupa am vazut si genius 5050v2 si nu stiu ce sa aleg. Pentru ca v1 are subwooferul mai puternic si nu stiu cat de mult se observa asta.

Vreau sa stiu cat de tare se aude v2 ...sunet, bass, claritate

Astept pareri...

ofer funda si voturi... tuturor

Răspuns Câştigător
| vladEUS a răspuns:

V2 din cauza ca desi are sub de 50 in loc de 75 are sateliti de 20 in loc de 15... daca vrei sa auzi bass si atat ia v1 daca vrei sa se auda perfect de la 20Hz la 20 KHz ia v2

1 răspuns:
| Adytza98luck explică (pentru vladEUS):

Am ales v2 si sunt foarte multumit de el. Se aude foarte bine (Bass, claritate, etc)