| sskrillex96 a întrebat:

Salut! Imi recomanda cineva un soundbar cu subwoofer pana in 600 de lei? Ce ma intereseaza cel mai mult e bass-ul cat de puternic si clar se aude. Am gasit multe de 300w rms la care subwooferul are 220w si fac comparatie intre un sistem 2.1 care subwooferul avea doar 80w rms si tremurau geamurile. Nu stiu daca acei 220 ar fi reali. Mi se pare diferenta prea mare. Vreau pareri si sa imi recomandati ceva ce ati avut si stiti cum se aude.

1 răspuns:
| danut2244 a răspuns:

Salut! Eu personal detin un soundbar de la Samsung cu subwoofer si sunt foarte multumit de el, bass bun, sunet tare. Este undeva la 640 de lei in Altex. Ti-l recomand cu placere!