| motanel78 a întrebat:

Sallut TPU! exista vreo aplicatie pentru tableta sau telefoane sa nu ti se mai vada zgarieturile pe ecran?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Uite asta, dar nu e pentru dispozitivele care au ecran din sticla. Numai la cele din plastic (plexiglas).
http://www.altshop.ro/......bile--1188

5 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Sorry dar nu poti acoperi un defect fizic(hardware) cu un program software
ce poti sa incerci e sa gasesti un fundal care sa "mascheze" zgarieturile

| SilentStriker a răspuns:

Clar nu... poti pune tu un wallpaper sau poti umbla la luminozitate pentru a se vedea mai bine, desi nu cred ca vei reusi.

| Costelo_Mariano_1980 a răspuns:

Exista o solutie care se aplica pe ecran si iti repara zgarieturiile(dar sa nu fie prea accentuate ). funda?

| RazvyCrazV a răspuns:

Nu

| YoChriss a răspuns:

Nu are aplicatia cum sa afle daca ai o zgarietura in colt sau in mijloc. Cum spunea si SilentStriker poti pune alt wallpaper sau sa umbli la luminozitate. Succes!