| oceanoflove a întrebat:

Pe un telefon Motorola puteam sa fac screenshot apasand trei degete pe ecran -din sistem. Exista vreo aplicatie care sa faca la fel pe alte telefoane care nu permit ss cu trei degete?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fiecare telefon este diferit, chiar daca este aceiasi marcă, modelele sunt diferite si nu poti avea toate optiunile pe care le aveai pe Motorola vechi.

| sammie a răspuns:

Nu.

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu îți recomand să instalezi astfel de aplicații. O astfel de aplicație banală are acces la tot ceea ce se afișează pe ecranul tău, și e nasol din punct de vedere al securității. Îți recomand să îți pui pur și simplu un buton de screenshot în control center.