| DropZone a întrebat:

Salu poate cineva sa ma ajute.Culorile mele de la monitor s.au inversat, adica RGB in loc de rosu se vede negru, in loc de galben sau albastru tot asa se vede foarte urat, Daca poate cineva sa ma ajute..pls

2 răspunsuri:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Schimba cablul de vga sau vezi sa fie bagat bine in monitor si unitate sau daca e monitor mare din ala mai vechi miscal putin sau dau dai o palma deasuprea dar nu foarte tare, daca nu merge nici asa lasa-l cateva minute poate isi revine singur.

| DropZone explică (pentru TheGazeTTeRuKi):

Nu e monitor vechi e LCD si imi arata asa de 3 saptamani..am incercat si cu bataia dar nu mergebig grin..si l.am lasat mai mult timp stins