| ERIKWHITE a întrebat:

Salut, a o problema la iphone-ul meu si speram sa ma puteti ajuta: nu pot descarca nimic deoarece cand incerc sa descarc ceva ami apare o fereastra pe care scrie "Verification Required- Tap continue and sign in to view payment information" dupa ce apas continua completez corect toate datele cu privire la card, adresa dar ami apare alta fereastra pe care scrie " Your paymet method was declined- Please click Billing info and update your payment information. if you cancel you may not be able to buy until this billing issue has been resolved" ce sa fac ca sa pot rezolva asta? tin sa mentionez ca asta se intampla si cand vreau sa descarc ceva gratis... ajutati-ma a rog sad

1 răspuns:
| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Eu zic sa astepti o zi, poate e de la sistem, sau daca nu da o resetare din fabrica! :*