| KeZiki a întrebat:

Salut.A umblat cineva la setarile de la internet (win 8) si acum cand ma conectez la Wifi imi scrie langa "Limited" iar in control panel la network and sharing center cand dau la wifi properties (reteaua la care ma conectez) nu imi mai apare fereastra aia "Sharing", cu ajutorul careia faceam hotspot.Stie cineva cum fac sa reapara?

2 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cauta in control panel la retea si internet si rezolvi de acolo

| KeZiki explică (pentru BostanDaniel1974):

Pai da..acolo s-a umblat.Problema e ca, cand dau la propietati ( la respectiva conexiunea), trebuia sa imi apara 2 taburi: ''networking'' si inca una ''sharing'', care pur si simplu nu mai apare.