| cavalerul11 a întrebat:

Salut abia mi=am instalat Windows 7 Ultimate 32 bit si caut drivere de la placa mea video si pentru jocurii casa pot juca si jocurile cu grafica 3D care imi da si mi-e de unde sa iau drivere necesare pentru ar putea sa-mi mearga jocurile i dau funda din prima

Răspuns Câştigător
| Matei_Laurentiu_1976_29ZL a răspuns:

O alta metoda de recuperare, tastam in Google Touslesdrivers, in pagina afisata selectam Mes drivers, in pagina afisata cautam aplicatia Maconfig, download si install, dupa instalarea aplicatiei Maconfig ne vom reintoarce in pagina si vom actiona butonul Lancer la Detection va scana computerul si ne va afisa toate Driverele necesare.
Download si install

5 răspunsuri:
| Gagu4321 a răspuns:

Bun baiatu in primul rand zi-mi ce placa video ai ca sa stim ce driver trebui sa iti caut da si tu specificatiile de la pcwinking

| Minks a răspuns:

Nu putem ghici ce configuratie are calculatorul tau. happy Daca ne spui mai ales ce placa video ai, e bine.

| D4K1N3 a răspuns:

Cauta pe F.list Driver magician o sa iti scaneze pc-ul si o sa iti arate o lista cu toate driverele necesare pentru pc-ul tau le iar tu le downloadezi tongue sper ca ti-am fost de ajutor

| jhonny999 a răspuns:

Daca vrem sa aflam ce Placa Video avem pe Computer.
Facem click pe Start si in caseta Cautare programe si fisiere, tastam Msinfo32, si apasam Enter, la sectiunea numita Rezumat sistem. localizam sectiunea Componente, si click pe Afisare, si ne va afisa toate informatile despre Placa Video.
Dupa ce detinem informatia despre model si producator.
Tastam in Google Modelul Placi Video si drivers download.
Vom intra pe site-ul producatorului si vom descarca driverul necesar si install

| Matei_Laurentiu_1976_29ZL a răspuns:

Da vreau sa joc metin 2