| cavalerul11 a întrebat:

Salut abia mi=am instalat Windows 7 Ultimate 32 bit si caut drivere de la placa mea video si pentru jocurii casa pot juca si jocurile cu grafica 3D care imi da si mi-e de unde sa iau drivere necesare pentru ar putea sa-mi mearga jocurile i dau funda din prima + numele placi mele video e P4M900 BIOSTAR

Răspuns Câştigător
| pitttzi a răspuns:

Instaleaza driver genius professional edition...dai scanare si le gaseste el

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Numele placii tale video sigur nu e ala... ala e driverul pe care il instaleaza Windows "din teava".

| gurdess a răspuns:

Downloadeaza drivermax si ti le gaseste el... dupa le cauti pe google ca iti cere bani ca sa le downloadezi de la ei dp site din cate stiu eu