| anonim_4396 a întrebat:

Am anumite probleme cu un Smart TV Samsung 32F5300. L-am pornit, l-am configurat si l-am tinut aprins timp de 2-3 ore. L-am stins si l-am repornit dupa 20 de minute. Cand am intrat in Smart Hub, nu mai erau acolo toate aplicatiile care erau atunci cand l-am pornit prima data. L-am stins si l-am aprins iar si de data asta erau si mai putine aplicatii. Asta e una din probleme. Pe telecomanda e un buton "E-Manual". Am dat pe el si apoi apar mai multe optiuni gen: ghid TV, retea, functiile televizorului, setari imagine etc. Am dat pe "Functiile TV-ul" si apoi "Aplicatii". Dupa ce am dat pe "Aplicatii", a revenit la postul TV. Am incercat din nou sa intru in "E-Manual" si nu a mers. Ramane ecranul negru. L-am oprit, l-am repornit, am dat iar pe "E-Manual" si dupa cateva secunde, a revenit iar la postul TV. Ati dat peste aceste probleme? Sa fie oare de la actualizare software?

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Da,se gasesc pe net.

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

După ce îl configurezi absolut toate aplicațiile inclusiv configurarea trebuiesc salvate altfel la oprire acestea trec in stare de preinstalare ca atunci când nu is instalate ele există dar nu is instalate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma deranjeaza faptul ca vreau sa intru in "E-Manual" sa umblu pe la setari si ma da afara din el.