| LowWw a întrebat:

Salut, am cumparat ieri aceste casti: Hama Urage Explode EVO Gaming Headset (http://www.flanco.ro/......-evo.html)

Si nu stiu ce au pentru ca se aude microfonul foarte incet.
Nu am la setari microphone boost. Am doar level si e dat la 100.

Stie cineva cum sa il fac se sea auda mai bine?

Răspuns Câştigător
| Marcul_Vic_1991 a răspuns:

Incearca sa faci update la driverul audio, ori vezi si pe alt calculator cum se comporta. Daca nu reusesti, mergi cu ele la ei, pentru ca ai garantie 12 luni pe baza bonului. Eu mi-am luat unele identice si microfonul chiar m-a impresionat cat de bine se aude.

1 răspuns:
| LowWw explică (pentru Marcul_Vic_1991):

Ok, mersi de raspuns, am gasit care era problema era desprins firul de la microfon si nu facea contact cum trebuie big grin