| Goggler77 a întrebat:

am o problema, vreau sa-mi cumpar casti nou in special pentru gaming (pentru video-uri pentru YouTube) si vreau sa aiba un microfon bun adica cand inregistrezi sa nu sa se auda "zgomotul alb" (adica ce se aude ca un ssss) am incercat cu niste casti a4tech hs-50 si tot se aude zgomot si acum vreau sa-m iau o pereche de HAMA uRage xPlode Evo dar nu stiu cum se va auzi microfonul daca cineva le are si imi poate zice daca se aude clar dau funda si daca mi-ati putea recomanda casti pana in 200 RON, va multumesc foarte mult si nu uitati celui mai bun raspuns FUNDA, paaa big grin

1 răspuns:
| Andy2013 a răspuns:

Am eu niste A4tech HS-28, sunt super tari, au microfon performant, au bass. Daca le vrei cauta-le pe net, costa doar 38 de lei. Funda?