| Lupu_Andrei_1998 a întrebat:

Salut, am dat luminozitatea la cel mai jos nivel la un allwiew x4 infinity L, problema e ca dupa am apasat pe tasta de blocare, iar cand apas sa-l deblochez ecranul are 0 luminozitate si nu pot vedea tastatura ca sa bag codul de deblocare pentru ca nu este luminat ecranul. De pe calculator nu pot sa intru pentru ca nu am acces din cauza ca nu pot baga codul din cauza luminozitatii care e aparent data la 0. Ce pot sa fac in acest caz?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu o lanternă incerci deblocarea telefonului sau ziua in razele soarelui, si da i luminozitatea la maxim sa vezi ecranul.

1 răspuns:
| Lupu_Andrei_1998 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Hai merci, am uitat de senzorul de lumina laughing)