| NYGHT a întrebat:

Am si eu o problema,ma enerveaza tastatura pe care am cumparat-o impreuna cu calculatorul meu. Daca tin apasat pe o tasta (de exemplu tastele A,alt,ctrl, etc.) in jur de 2 min sau mai putin (nu sunt sigur) si apoi iau degetul dupa tasta ea continua sa scrie si trebuie sa mai apas o data ca sa se opreasca. Nu stiu daca este de la tastatura sau de la calculator(daca este de la calculator va rog sa imi raspundeti pentru windows 8.1). Multumesc anticipat. :}

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ce ti-a facut tastatura de o chinui? Cum drac sa stai cu tastele apasate 2 minute? Orice tastatura face asa!

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

N-o mai tine apasata.are o caciulita de silicon, si probabil ramane cuplata.

| Trandafirii a răspuns:

Nu tine apasata ca se strica si mai tare