| GreenHouseEnquieries a întrebat:

Salut, am de 2 luni o pereche de casti HP H2800 si am mai dat comanda de o pereche pentru ca sunt multumit de ele dar este o problema si sunt sigur ca e de la telefon dar nu stiu ce sa fac. Cand vreau sa ascult o melodie se aude infundat pana tin apasat butonul de "play" care la mine e "butonul de functionare". Castile merg perfect la tableta si PC dar la telefon fac asa. Sunetul se aude infundat pana tin apasat de acel buton

Si mai am o intrebare : as putea gasi undeva bureti pentru aceste casti? am bureti albi si nu pot sa ii curat

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi bureti la magazinele cu accesorii pentru. telefoane, sau chiar de unde ai telefonul. Funda?