| echo1700 a întrebat:

Salut.Am filmat un videoclip de 4 min. De Revelion. Facut cu un s4 mini.
Dupa terminarea filmari am pus stop,iar imaginea a înghețat nu stiu cum să spun adica mai filma dar secundele minutele nu se mai miscau,dacă am vazut că nu se mai oprea am iesit din cameră apăsând pe butonul home.În telefon nu gasesc videoclipul, care-i cauza? daca nu ati ințeles o să mai explic.astept raspunsuri. funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil i-ai facut stop cadru pe imagine.In fisiere ai cautat?

| echo1700 explică (pentru darrio2007):

Da,frate nu e mi-e tare teama ca s-a dus era o amintire misto si iubita, dar asta e...