| GaBro a întrebat:

Am inceput sa postez pe Yt cu un microfon decent dar pe parcurs s-a stricat...
As vrea sa imi cumpar un microfon pentru gameplay.
As vrea ca microfonul sa nu fie mai scum de 60-70 de lei. Am gasit un microfon care pare ok, ce parere aveti de el? https://www.pcgarage.ro/microfoane/trust/starzz/

1 răspuns:
| Laur195 a răspuns:

La 70 de lei nu cred ca ar trebui sa ai vreo pretentie la un anumit microfon...Incearca-l si vezi, dar dupa specificatii ar fi ok dupa cateva setari efectuate big grin