| ClaudiuTita3 a întrebat:

Salut, Mos Craciun ( Mama ) vrea sa imi ia un cadou, ma gandeam la asta : http://www.pcgarage.ro/microfoane/somic/senicc-sm-098/ dar nu stiu daca se conecteaza la pc prin mufa aia, eu am la casti o mufa verde pentru microfon, acea neagra de la acel microfonul pe care vreau sa il cumpar se potriveste cu locul unde se pune mufa de la microfonul castilor?

Răspuns Câştigător
| AndreiAndreiP a răspuns:

Da e acelasi lucru, se potriveste, trebuie doar sa pui mufa in acelasi loc unde puneai mufa pentru microfon.

1 răspuns: