| Bendes a întrebat:

Salut am instalat Nfs World am o problema in joc cand ma joc mai precis totu merge cu opriri si ma enereaza masina zici ca canta rolling on the floor cum rezolv?

3 răspunsuri:
| KLEVON a răspuns:

Poate nu suporta calculatorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai virusi pe comp sau pe sd o fost virusi si se acadeaza

| TheLegion a răspuns:

Daca ai memoria plina mai sterge din ea, si daca ai un antivirus bun dai scanare, si poti incerca sa elimini tema windowsului adica bara sa fie aia gri fara culori, si daca nu merge scrie pe google : How to remove lag to Nfs Word. Cam atat, sper ca te-am ajutat.