| moartea_8417 a întrebat:

Sunt unele jocuri care merge perfect la singleplayer, fara probleme. insa la multiplayer, merge sacadat si cu opriri (exemple de astfel de jocuri: call of duty de toate felurile; soldiers heroes of world war 2, ...) care e problema?

1 răspuns:
| Experienta a răspuns:

E logic. Tie nu-ti merge deoarece va conectati mai multi pe grup. Numai 2 persoane deja trebuie sa fie pe Multiplayer ca va merge sacadat. Deoarece Odata ce ai apasat pe optiunea MultiPlayer, calculatoarele voastre sunt nevoite sa se conecteze prin retelele de internet IP.

Pa, Pa! Sper ca te-am putut ajuta...happy