| Bili90 a întrebat:

Salut am instalat si eu de curand bada 2.0 pe un Samsung wave 575 si nu imi merge internetul si nu gasesc setarile ..ma poate ajuta careva?

4 răspunsuri:
| Anee94 a răspuns:

Cum ti'ai instalat bada 2? Am si eu s wave 575 si nu stiu cum. Ma poti ajuta?

| Dascalu_Stefan_1988 a răspuns:

Si ai reusit sa iti instalezi ceva teme pe el? aplicatii? ca eu ma tot chinui

| Alexandru_Mihalcea_1996 a răspuns:

Dude, te duci in setari --> Network --> Connection --> Si scrii Orange net ( in caz ca esti in Orange, daca nu Cosmote net s.a )

| Zaharioaei_Radu_1988 a răspuns (pentru Anee94):

Te ajut eu dac vrei