| ionutzz01 a întrebat:

am un Samsung wave 2 cu sistem bada 2.0 si nu`mi merge facebookul cu wi-fi iar de 2 zile am vazut ca nu`mi mai merge nici cu Orange :-o in rest merge netul bine, doar cu facebookul...ma poate ajuta cineva cu ceva?

2 răspunsuri:
| ionutzz01 explică:

Am dus la service sa`mi faca update la soft si nu au reusit ce naiba ii asta? laughing) :-o

| Borntohelp a răspuns:

Incearca sa iti restartezi telefonul, sa dezinstalezi si reinstalezi facebook sau sa schimbi reteaua de wi fi de cateva ori.