| ivy a întrebat:

Am luat un calculator mai vechi de la cineva si vreau sa ii bag niste jocuri pe el... i-am bagat fifa 08 insa cand intru in el imi apare ecranul negru si ramane blocat. mentionez ca are 128 mb ram placa video, 512 ram si procescorul 1, 34 ghz.[windows sp 2]. aveti vreo idee de ce nu merge big grin? fundita :*!

6 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Are ram putin.

| vali54 a răspuns:

Si eu am patit asta si tot nu merge da a mers cu cd original tu cu ce cd ai original sau copie?

| PaulCCraciun a răspuns:

Poti incerca sa pui un crack la joc, sau sa instalezi alta varianta. Cu toate ca e acelasi joc, sunt mai multe variante. uite de unde poti lua crack : http://www.megagames.com/game-info/fix/PC/F

| Reparatoru a răspuns:

Cel mai mult conteaza placa video, daca apoti pune una de 256 ar fi mai bine.chiar si mai mare!

| Cuzapanu a răspuns:

Placa este mica

| Fga_Geani_1968 a răspuns:

Salut,cred ca am un raspuns pentru întrebarea ta! Daca ai 34 de biți, este o problema, totusi daca ai memoria mare/mica! Cel mai bine (așa am facut și eu ca am avut pc-ul ca tine)să îti schimbi window-usul