| Alex272714 a întrebat:

Salut.Am net de la RCS-RDS si am o intrebare.Eu am un calculator al meu, iar tata si mama il au pe al lor.Intrebarea mea este: Daca caut ceva pe calculatorul meu, o sa le apara si lor in browser? De exemplu ma uit la un video de pe YouTube ce are o injuratura ceva in titlu, o sa vada si ei si o sa zica de ce ma uit la prosti ce injura. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Pietricel a răspuns:

Nu o sa vada nimic.

1 răspuns:
| DarkillerPT a răspuns:

Daca sunteti conenctiati la acelasi cont de google pe google chrome se poate vedea istoricul de pe un PC pe altul, daca nu nu.