| LeonardRoller a întrebat:

Cand cineva ma injura cu ce replica as putea sa-i raspund? Dar o replica motalawinking! Funda pentru cea mai buna replica! ( de exemplu la injuratura bagami-as p... in etc )

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

Da-i un pumn in cap, sau un cot in cap in caz ca esti mai inalt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce e aia replica "motala"?
Tu nu stii ca vorba multa este saracia omului?

| LeonardRoller explică (pentru anonim_4396):

Vroiam sa scriu mortala laughing

| popmirgea1999 a răspuns:

Nici o replicawinking Daca ii raspunzi cu aceeasi moneda inseamna ca esti mai prost ca el. Nu-l baga in seamawinking

| deya100 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa nu il bagi in seama sa te prefaci ca nu ai auzit...sau ai putea spune:
-Eu nu te-am injurat asa ca te rog frumos ca nici tu sa nu ma injuri pe mine! happy spune intr-un mod prieteneste si se va calma! happy
Sper ca te-am ajutat!

| adekphobay a răspuns:

Eu nu prea bag in seama astfel de specimene. Adica, ce poti cere unor primate?

| Nightshade a răspuns:

Da' de ce sa-l mai injuri? Ia-l direct la bataie!winking

| OvidiuFlorin a răspuns:

Bine sa incepem :
Bai copile uitate la tine arati ca un spital in renovare si tu ma injuri pe mine?
C**e tu zici ca-ti bagi ***-n gura mea, cand tu nici macar nu ai asa ceva, dispari pana nu ma *** in gura ta
Sau: Scrie mai sus ca nu-ti aud scrisu.
Vorbeste in punga promit ca o sa te ascult maine daca am timp.
Buna gluma, sa no mai faci.
Esti dur ca sti si tu o injuratura, dispari ca eu direct merg si o iau pe m*-** -n p***

| MikwtzaBest a răspuns:

Poti folosi replici ca:Esti copil facut la semafor!, Ba du-te la gradinita si invata sa vorbesti ca aici nu-i Bar de negri. Sper ca te-am ajutat! Funda?happy

| adecumotz a răspuns:

Sa te vad cu lumanarea pe piept