| Elyy_Elyy_TCh_1996 a întrebat:

Salut am nevoie de parere pentru site-ul meu http://www.laptesibranza.ro este realizat bine adica arata ok? mai trebuie adaugat ceva la el. astept pareri.Multumesc :)

4 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

E un site fain, doar ca merge un pic greu.
Felicitari!

| K0sti a răspuns:

Arata bine, da poate pui mana si pe cartea aia de romana si vezi cum se pun semnele de punctuatie, cand se lasa spatiu, etc.
Unde ai vazut tu ca se scrie asa: "lapte de capra proaspat, lapte de capra crud, telemea de capra"... dupa semnul de punctuatie se lasa un spatiu nene...
Macar uita-te si tu prin publicatiile de pe net, sa vezi cum scriu altii!

" in locurile natale unde s-au nascut parintii si bunici"... unde e cratima, unde e al doilea "i"...deci?

Lapte de capra | Branza de capra| iaurt de capra| Lapte crud de capra...ce e asta? Asa arata un meta title?

...asa arata o meta descriere? O insiruire de cuvinte cheie?
Astea le pui la meta keywords, daca vrei, desi Google nu le mai ia in considerare!
Pune mana pe SEO ca ai MULT de munca!

| K0sti a răspuns:

Daca pana si TPU mi-a corectat automat greselile tale...

| Elyy_Elyy_TCh_1996 explică (pentru K0sti):

Habar ai ce e ala seo laughing calm ca te bate am pus la meta descriere cuvinte cheie ca asa am vrut. nu te mai baga esti paralel te bate.