| xkiler007 a întrebat:

Am nevoie de un script sau plugin wordpress ca cand intra persoane la mine pe site sa apara ca reclama si pana nu distribuie pe facebook sau twitter sa nu poate sa inchida dupa ce distribuie sa se inchida automat!
Ma ajuta cineva va rog!
Am mai pus intrebari de genu si nimeni nu m-a ajutat va rog

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești aici: http://codecanyon.net/category/wordpress/social-networking

| xkiler007 explică (pentru anonim_4396):

Nu asa ceva am dar sa apara ca o fereastra cind intra cineva pe site si ca sa se inchida fereastra trebuie sa dea share

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru xkiler007):

Da. Găsești acolo.

| K0sti a răspuns (pentru xkiler007):

Zau, a doua oara mai intra ***...