| xkiler007 a întrebat:

Caut un asa script ca cand intra un vizitator la mine pe site sa se deschida o fereastra si el sa fie nevoit sa dea share pe Facebook, twitter etc ma ajuta cineva?

8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ca cand mancand
pot sal eau

Mars la scoala!

| xkiler007 explică (pentru K0sti):

Marsh la mata in nu ma invata sa scriu ca scriu cum doreste p mea nu cum spune un de cine

| Rommeo a răspuns:

Sa stii ca este extrem de enervant pentru foarte multi chestia asta care vrei tu sa o implementezi in site-ul tau, nu degeaba mai toti isi instaleaza extensii de blocare a reclamelor. Eu unul sincer unde dau peste niste benere cara ma obliga sa dau click pentru a viziona mai departe site-ul renunt in secunda urmatoare, si crede-ma ca mai toti fac asa.

| FabianelSHAF a răspuns:

Săru-mânuşiţele. Nu cred că te poate ajuta nimenea pe TPU, şi nici pe alte site-uri, deoarece este destul de complex. Caută webmasteri şi contactează unul dintre ei, sigur poate să-ţi facă cineva cu studii, mai ales contra-costwinking

| GreyShaw a răspuns:

Mai întâi copiați codul de mai jos.

Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GreyShaw):

Care cod ca nu ti-l primeste TPU. laughing Incarca-l undeva si da link-ul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GreyShaw):

Nu iti recomand sa iti bagi asa ceva. Este enervanta acea fereastra. telefoanele incarca greu site-ul si api daca mai bagi si tu chestia cu like si share este mai enervant. utilizatorul telefonul renunta si nu mai intra. Eu am scos acea pagina din site.

| xkiler007 explică (pentru GreyShaw):

Da-mi stite su ceva de unde pot sal eau codul siti dau Funda