| anonim_4396 a întrebat:

Am o baterie de tigara electronica mai veche, la ultima folosire mergea perfect, dar dupa ce a stat pe bara un an cred am incercat sa o reincarc si nu mai merge, incarcatorul imi semnaleaza ca bateria este plina, dar cand o cuplez nu trimite curent catre clearomizor stie cineva daca o pot readuce cumva la "viata"?

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Eu am de la egotech si imi mai face si mie faza asta. Cand imi face asa tin butonul apasat in timp ce insurubez clearomizorul de baterie. Incearca poate merge si la tine. Daca nu cauta alta baterie, nu e asa scumpa in jur de 40-50 de lei.

4 răspunsuri:
| Cristizz21 a răspuns:

Nu am folosit-o pentru ca am avut si am in continuare alta, am baterii noi, chiar 2, dar nu ma deranja sa fie si asta functionala. Oare de ce trebuie sa fim atat de rai? Felicitari, ai reusit si pe ziua de ieri sa fii arogant!

| Cristizz21 a răspuns (pentru Iunona):

Tot eGo am si eu. Am incercat cum ai spus tu, si nu vrea. Stiu ca nu sunt scumpe, oricum am deja 2 bune dar ma gandeam ca nu strica una in plus. Multumesc de raspuns!

| Iunona a răspuns (pentru Cristizz21):

Scz ca nu te-am putut ajuta! Bine ca ai rezerve happy pufait placut!

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

E foarte probabil sa se fi scurs lichid in circuite si sa se fi ars/ruginit. NU cred ca mai ai ce sa faci cu ea...