| Picasso007 a întrebat:

Am o imprimanta HP Deskjet D1360 cu cartusele stricate.Numai ca nu stiu sigur daca aceasta este singura problema.Sa cumpar cartuse noi (numarul 21 si 22) nu prea se merita. Daca are cineva cartuse functionale(goale) pentru aceasta imprimanta si nu le mai foloseste si vrea sa le doneze sau sa le vanda va rog sa imi lasati un mesaj. Multumesc mult!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu merita investitia. Cu banii de cartuse ai putea cumpara imprimanta noua.
Eu am cartuse 21 si 22, dar, la fel ca ale tale, sunt uscate si nu mai pot fi folosite.