| pWneR998 a întrebat:

Am o imprimanta hd deskjet f4180 si am o mica problema la ea: cand aprind imprimanta apare un mesaj de error(E) si nu ma lasa sa printez si mai licarest si 2 beculete de la cartuse color/negru. iar la calculator imi arata ca, cartusele ar fi goale dar eu le-am incarcat astazi.
Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Le-ai incarcat sau le-ai substituit cu unele noi?
imprimantele HP daca ai noroc, iti merg odata, insa nu poti sa reincarci de multe ori cartusele. ca sa descartezi orice tip de eroare pune cartuse noi, originale. cu cele de alta marca de asemenea iti poate da eroare.

| dia456 a răspuns:

E o eroare.Mai bine du-l la cineva sa-l verifice.