| Adi36346346 a întrebat:

Am o intrebare pentru cunoscatori!
Care produs ar fi mai bun dintre Acumulator extern ASUS ZenPower, 10050 mAh sau Acumulator extern A+, 10000 mAh?
Si inca o intrebare: Daca incarcatorul telefonului meu e de 1A, si eu incarc telefonul cu un acumulator extern de 2A, afecteaza bateria telefonului? Am inteles ca in timp se defecteaza la 2A pentru ca trebuia incarcata la 1A nu stiu cat e de adavarat. ceva pareri?

1 răspuns:
| Sorin165 a răspuns:

Eu unul te-as recomanda acumulatorul extern A+... Și bateria telefonului încărcata cu 2A Va avea o durata de viață din ce in ce mai mica