| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut am o mica prl asculr radio pe net ca la 20 de minute se opreste cam 3 secunde si reincepe iar ca si cum ar sari un cd cand e zgariat aveti idee de ce viteza la net e buna navighez fara probleme si pe Youtube si pe orice site merge bine doar c ascult radio multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Incearca sa asculti si alte statii radio, doar de proba, s-ar putea sa constati ca este de vina celor de la statia de radio, daca face la fel si cu alte posturi, incearca sa instalezi alt browser, vezi daca de pe alt browser face la fel. Daca folosesti chrome instaleaza mozilla firefox, sau invers.

1 răspuns:
| AlexandraFratila67632467422 a răspuns:

Este posibil ca melodia sa fie de vina, sau chiar stația radio, încearcă si alte posturi sau mai simplu, asculta muzica pe Youtube iar daca nu ai internet nu uita ca exista date mobile