| Danutz2pew a întrebat:

Salut! Am o Mica problema. Am internet la PC prin thetering de pe telefon, prin usb. Din PC dau si share internet prin ethernet la un router, adunci cand dau share, routerul primeste banda iar PC ramane fara internet complet, cum este posibil, de obicei ma pricep la computere dar la asta chiar nu pot sa ii dau de cap! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| PRaPRa a răspuns:

Problema poate sa fie in o gramada de locuri.
De la Bandwidth-ul alocat catre router pana la prioritati.
Poate fi si problema ca atat router-ul cat si PC-ul au acelasi IP static. Si router-ul ia semnalul in loc de pc.