| Durla_Gabriel_1988 a întrebat:

Am o mică problema.Am nişte căşti Logitech G430 şi problema e audio.Adica:nu ştiu câţi dintre voi ştiţi despre ce vorbesc, dar, eu tot vă spun.Eu sunt gamer şi am dat 480ron pe căşti şi nu am chef să le arunc.Acum trec direct la subiect.Atunci cand pun o melodie se aude doar instrumentalul, fara voce.

Daca cineva ştie ce e de făcut să imi lase comm happy

2 răspunsuri:
| Ursu_Artur_1999 a răspuns:

Deci... sunt casti speciale pentru negativ si pentru Voce and Negative. Cred ca acel vanzator ti le-a dat pe cele cu Negative.
Sau... mufa e stricata... nu este destul de groasa. Atunci trebuie sa pui folie de staniol( de aia de bucatarie)

| cby a răspuns:

Nu stiu de ce nu se aude vocea, e total aiurea si nu gasesc nicio explicatie.
In al doilea rind, e bine ca problema e audio la casti! Ce te faceai daca era video!?! tongue