| babuin21 a întrebat:

am intampinat azi de dimineata o problema cu castile mele Logitech g430.Stateam pe yt si odata in casti se aude incontinu un bazait. Daca scot microfonul nu se mai aude si daca il bag bazaie din nou. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| PleaseHalpMe12345 a răspuns:

Incearca sa vezi daca nu e o problema la jack-urile din spatele calculatorului ( sau cele din fata, depinde unde iti sunt castile ), updateaza-ti driverele audio la cea mai noua versiune, sau nu baga microfonul foarte adanc in jack, incearca sa-l bagi pana la jumatate si vezi daca merge.