| Dainel a întrebat:

Am o mica problema cu pagina mea de Facebook, cind ma loghez imi apare pagina alba, si 2-3 informatii insirate una sub alta.Care este cauza si cum o rezolv? (fundita)

7 răspunsuri:
| YoBuDy a răspuns:

Schimba browser-ul cu care intri happy

| agirll a răspuns:

Mda ai putea sa intri cu un alt program,
BAFTA!

| Bogdanovici24 a răspuns:

E din cauza netului. Pote e prea solicitat sau nu ai semnal.Ar mai fi o varianta.Antivirusul.Funda?

| Dainel explică (pentru YoBuDy):

Am 3 browser-e si pe toate apare la fel

| Dainel explică (pentru Bogdanovici24):

Antivirusul? lumineaza-ma

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru Dainel):

TE poate bloca firewall-ul.Eu am patit asa.Sau in timpul in care tu navighezi in browser el isi face update-ul.Asa am patit si eu.Bafta!

| Dainel explică (pentru Bogdanovici24):

Am gasit mica problem il blocase exploreru happy