| OpieSamcro a întrebat:

Am o nedumerire, urmeaza sa imi achizitionez un telefon si am nevoie de cateva pareri, poate ati avut contact, dar e binevenita parerea oricui.Ma orientez pe ceva de la Huawei, ma gandesc la un P9 sau la un P10 lite, ce imi recomandati? ( dau si funda daca e )

Răspuns Câştigător
| NoLongerInUse a răspuns:

Eu mi-am cumparat P10 lite acum vreo 2-3 saptamani si merge grozav. Se misca repede, pot folosi multe aplicatii, memorie buna, camera e foarte buna si are multe filtre si optiuni pentru. editare, bateria tine o zi (2-3 daca nu-l folosesti intens) si in maxim o ora jumatate se incarca de la 10% la 100%. Arata si bine. :-)

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Eh litu are o sa fie mai slab decat 10, eu zic sa cumperi 9 deoarece este full echipat.