| aimullah123 a întrebat:

Salutare!
Ma gandesc sa imi schimb telefonul peste cateva zile am nevoie de o recomandare de la voi.
In prezent am un Huawei p10 lite. Am ales Huawei ca sa evit Samsung pentru ca mi se pare ca se strica foarte repede, insa acum Huawei are acea problema cu androidul, asa ca trebuie sa ma orientez spre o alta marca.
Voi ce mi-ati recomanda? Buget 1000-1200 lei.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică nu mai vrei nici Huawei nici Samsung?

| aimullah123 explică (pentru sierra1):

Huawei nu mai vreau pentru ca din cate am inteles nu va mai primi Android, iar Samsung nu vreau pentru ca nu mi-a placut niciodata.

| sierra1 a răspuns (pentru aimullah123):

Ia ceva ieftin: oppo sau alte chinezării dacă nu-ți place Samsung sau iphone. Simplu

| Wr3nch a răspuns:

Xiaomi, Realme, Motorola, variante sunt.

| Sofer a răspuns:

Eu am Huawei și nu am avut probleme cu Android ul.

| AidDja a răspuns:

LG, Nokia