| andrey2005 a întrebat:

Salut,am o pereche de casti Sony mdr ex 10 si de la un timp nu se mai aude in casca din stanga...ce sa fac sa se auda...problema nu e de la mufawinking

2 răspunsuri:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Acum, nu stiu ce sa zic, am avut si eu o problema de genul, am incercat prin diferite moduri sa o repar, dar m-am lasat pagubasa si m-am dus la un magazin de reparatii gsm si a umblat putin la casti, nu stiu exact ce a facut cu un aparat si mi le-a reparat. Eu aveam casti din acelea mari, dar daca tu ai din acelea mici, cumpara-ti altele, nici nu costa mult si e mult mai ieftin decat sa le repari. Sper ca te-am ajutat!

| andrey2005 explică:

Nu costa mult...doar 50 de lei