| MrXdVlad a întrebat:

Am o problema cu calculatorul...nu imi mai vede tastatura,mouse.ul si ecranu dar ea porneste, adica functioneaza dar nu stiu de ce nu imi merg restul...idei?

2 răspunsuri:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Deci tastatura si mouse-ul sunt pentru usb 3.0, 2.0, ..Deci nu prea am inteles. Nu-ti se aprinde monitorul? sau ce? (daca nu ti se aprinde monitorul cum stii ca functioneaza mouse-ul si tastatura...). Explica mai clar si indetaliat.
De cand nu merge? Ce ai facut inainte?(ce ai instalat etc )?

| ishallhelpyou a răspuns:

Din moment ce nu se aprinde nimic, cel mai probabil ai o problemă cu unitatea, ar trebui să te duci la un service să vezi exact ce se întâmplă.