| sen a întrebat:

Sall. De cand am incercat sa instalez windoswul nu imi mai merge tastatura si mouse.ul iar apoi am descoperit ca nu mai merg usb. urile am reusit sa instalez cu o tastatura cu ps2 dar problema tot nu am rezolvat.o curent iese din mufele usb dar ele nu detecteaza nici un device. am incercat tot: reset bios restart pc windows nou si nimic... sunt disperat cer urgent ajutor

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Ori ai porturile oprite din BIOS
Ori nu ai drivere pentru tastatura si mouse-ul tau pe usb
Ori ai schimbat versiunea de windows, si ai pus una care nu stie ce sa faca cu astfel de dispozitive complexe.
Am nimerit ceva?

| sen explică (pentru antimulte):

Nu am incercat inca dar voi incerca si cred ca asta este solutia. Ms mult de tot

1 răspuns: