| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am o problema cu laptopul,uneori cand il deschid se porneste (in sesns ca se aude ca functioneaza)dar ecranul si tastatura nu-mi merg, si trebuie sa astept ca el sa se descarce complet apoi il pun in priza si-l deschid. Ce are?

Răspuns Câştigător
| uncetatean123 a răspuns:

Dul in garantie

3 răspunsuri:
| IMihaitza a răspuns:

Curatal sau reinstaleaza windows, daca nu conecteaza un monitor, la el daca da semnal ecranul e dus, apasa tasta f4 dupa ce conectezi monitorul

| anonim_4396 explică (pentru IMihaitza):

Problema e ca de cand e nou face asa.

| IMihaitza a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, e defect laptop ul cel mai probabil placa de baza, sau procesorul

| uncetatean123 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dul in garantie