| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu laptop-ul. Atunci cand ii dau drumul imi arata doar sigla firmei "HP" si nu ruleaza sistemul de operare, nu intra in BIOS si nici nu imi ia dvd=urile cu windows-ul boot-abil. Cine stie si ma poate ajuta. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Anonim_8545 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.
La calculator era un ecran albastru-negru si nici macar nu aparea Samsung in cazul meu, dupa am chemat un profesionist si a mers era dus windowsul.
Acum o saptamana la laptop mi s-a intmplat exact acelasi lucru, si am incercat sa bag boxele in laptop am zis na poate merge si mi s-a deschis pc.

| ronin33dan a răspuns:

Ai incercat cumva un update la biosul placii de baza? Daca nu scoate hardul si instaleaza-i windowsul pe el, poti face asta si pe un comp normal, sunt compatibile sa socket!