| Alecsandruu1 a întrebat:

Am o problemă cu Laptopul,mai exact cu mouse-ul, am un mouse usb și nu merge adica înainte mergea, Mi-am instalat recent windows 10 și nu funcționează,în schimb funcționează la alt calculator, am intrat în device manager și am dat la,, Universal Serial Bus controllers" si acolo imi apare de 6 ori unu sub altul,, Universal Serial Bus (USB) controller" cu semnul exclamări negru într-un triunghi galben...am dat click dreapta și dupa am dat update driver și imi apare,, Windows encountered a problem installing the drivers for your device" va rog să mă ajutați, Nu știu cum sa fac mouse-ul sa meargă fără să reinstalez windows-ul sau ceva de genul!

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Ianis_2000 a răspuns:

Reseteaza laptopul*mai exact windowsul*. Poti alege optiunea sa nu pierzi datele din calculator.
Sau
Verifica daca USB ul nu este stricat