| Mihaiteuta213 a întrebat:

Salut, am o problema cu pc-ul il pornesc totul este in regula imi apare logoul cu Windows apoi dispare totul si se face dysplai-ul negru, va rog ajutați-mă

Răspuns Câştigător
| AndreiGigg a răspuns:

Incearca sa schimbi windowsul. Ai nevoie de un alt calculator sau laptop si un stick sau un CD dupa descarca windowsul si booteazal pe CD/Stick instaleaza-l gata.

5 răspunsuri:
| alexx123456 a răspuns:

WTF si la mine se intampla la fel

| CristianAlin12345 a răspuns:

Incearca sa schimbi windows-ul.Eu asa am rezolvat.La tine nu stiu sigur daca e asta, dar merita incercat.

| CristianAlin12345 a răspuns:

Incearca sa schimbi windows-ul!

| alexx123456 a răspuns:

Eu am facut azi ultimul update la windows si de atunci face asa la boot. DAAAAAR acum merge, cel mai probabil e de la acel update.

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru alexx123456):

Daca nu ai Windows cu licenta (cumparat) sa nu mai faci update.