| spotlight a întrebat:

BUNA, am o problema cu pc cand il pornesc se incarca ...etc dupa acea imaginea din fundal imi dispare si imi apare un fundal negru si nu imi dispare decat daca dau la properties si imi setez imaginea iarasi ajutati-ma va rog VOT.PA

4 răspunsuri:
| ionut6715 a răspuns:

Aceasi problema am si eu dar ce ai face nu dipare trebuie instalat din nou windowsu

| Selena22 a răspuns:

Ai niste virusi in calculator care il dau peste cap...
Cel mai bine schimba windows-ul dar inainte salveaza datele sau pozele importante din calculator sa nu le pierzi.

| Cristian_3186 a răspuns:

Incearca sa instalezi windowsul din nou.